VITRINOS

Vitrinų gamyba tai sritis, kurioje laikome save aukštos klasės specialistais, kadangi puikiai žinome kaip pagaminti baldą, išryškinantį jame sudėtus dalykus. Visų pirma, vitrinos turi neužgožti jose esančių daiktų, tad tradiciškai jos būna lakoniško dizaino. Dažniausiai be nestandartinio baldo siūlome ir jame integruotą apšvietimą, kad šviesa padėtų vitrinos turinį padaryti dar geriau matomą. Ypatingai apšvietimas tinka norint parodyti ypatingą knygų kolekciją, dailius suvenyrus iš egzotiškų kelionių ar kitas širdžiai mielas smulkmenas. Svetainė tiesiog negali apsieiti be šio baldo.
 
Vitrinų gamybai dažniausiai naudojamos medžiagos – medžio drožlių plokštės, natūralus medis, medžio masyvas, stiklas. Virtinų durelės gali būti stiklinės arba medinės su langeliais. Taip pat gali būti instaliuojamos lemputės, o elektros maitinimo laidai paslepiami korpuse.
 
Nors ir vitrinas, kaip ir svetainės baldus gaminame individualiai pagal užsakymą, visuomet galime pasiūlyti įsigyti gaminius pigiau. Įsigyjant baldus visai svetainei apstatyti, pasiūlysime ypatingas kainas ir akcijas.
 
Vykdydami nestandartinių baldų gamybos veiklą Vilniuje, užsakymus priimame internetu ar telefonu iš bet kurio Lietuvos regiono. Visi parduodami baldai gali būti pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą bei išsiunčiami į užsienį.

KONTAKTAI

Budnikų g. 18, Maišiagala, Vilniaus raj., LT-14243
Tel. +370 608 53905
info@shtorm.lt