SVETAINĖS BALDAI

Mūsų įmonėje svetainės baldų gamyba orientuojama į maksimalų patogumą ir reprezentatyvią svetainės baldų išvaizdą. Kadangi paprastai svetainėse susirenkama pailsėti po dienos darbų arba priimami svečiai, čia akcentai: turi būti patogu sėdėti (arba trumpam prigulti), turi būti galimybė integruoti multimedijos įrangą, kad nesimatytų laidai ir būtų patogu žiūrėti vaizdą per televizorių ar projektorių bei valdyti įrenginius. Taip pat svetainės baldai turi leisti išryškinti dalykus, kuriuos norima parodyti kitiems arba pasidžiaugti patiems. Ir, žinoma, leisti sutalpinti daugybę daiktų, kurių neturi matytis, tačiau reikia, kad būtų patogiai prieinami bet kuriuo metu.
 
Pagal užsakymą gaminami svetainės baldai gali būti pritaikomi bet kokio išplanavimo patalpose, ne tik standartiniuose būstuose, tačiau ir kompaktiškose erdvėse. Kadangi reprezentatyvumas yra vienas iš svetainės baldų prioritetų – idealu, jei jų dizainą apsiima kurti profesionalai. Mūsų įmonės specialistai turėdami didelę darbo su dizaineriais patirti, yra pajėgūs išpildyti netradicines ir inovatyvias idėjas, kurios klientų namus paverčia išskirtiniais.
 
Paprastai svetainės baldų gamybai naudojamos medžiagos – iš medžio, iš masyvo. Įgyvendinant nestandartinius sprendimus naudojamos ir kitos medžiagos: grūdintas stiklas, organinis stiklas, aliuminis, plienas ir kt. Pagrindiniai baldai, kuriuos paprastai renkasi klientai: sekcijos, komodos, vitrinos, spintelės garso bei vaizdo įrangai integruoti, kavos staliukai.
 
Svetainės baldų gamyba neapsieina ir be minkštų baldų. Galime pasiūlyti katalogus su minkštų baldų kolekcijomis. Asortimentas leis pasirinkti variantus tinkamus tiek modernaus stiliaus interjerui, tiek klasikinio dizaino interjerui. Mūsų partneriai – minkštų baldų gamintojai – užtikrins galimybę rinktis tiek nebrangius variantus, tiek ir itin prabangius modelius.
 
Nors ir svetainės baldus gaminame individualiai pagal užsakymą, visuomet galime pasiūlyti įsigyti gaminius pigiau. Įsigyjant baldus visai svetainei apstatyti, pasiūlysime ypatingas kainas ir akcijas.
 
Vykdydami nestandartinių svetainės baldų gamybos veiklą Vilniuje, užsakymus priimame internetu ar telefonu iš bet kurio Lietuvos regiono. Visi parduodami baldai gali būti pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą bei išsiunčiami į užsienį.

KONTAKTAI

Budnikų g. 18, Maišiagala, Vilniaus raj., LT-14243
Tel. +370 608 53905
info@shtorm.lt