SPINTOS

Spintų gamyba – ir paprasta, ir kartu sudėtinga baldų gamybos sritis. Iš šono atrodytų – tai tiesiog plokščių rinkinys. Tačiau esmė – apgalvotas suprojektavimas, kad būtų vietos viskam, o kartu ir bet kas būtų pasiekiama ypač lengvai. Skirtingų dydžių skyriai, stalčiai, kabyklos, atidarymo mechanizmai, išplanavimas kambario erdvėje – tai yra daug aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti gaminant nestandartines spintas. Pavyzdžiui, jei turite bent keletą kostiumų, jums reikės tokios spintos rūbams, kurioje eilutės kabės laisvai ir nebus pavojaus jas suglamžyti. O jei norite tvarkingai susidėti 20 porų batų, tuomet spinta atrodys visai kitaip. Mes, turėdami didelę patirtį nestandartinių spintų gamyboje galime pasiūlyti spintos rūbams projektavimo paslaugas, atsižvelgdami į kliento asmenybės tipą, jo įpročius ir turimą garderobą.
 
Spintų gamyba, kaip ir kitų baldų gamyba neapsieina be paprastai šiam tikslui naudojamų medžiagų: iš medžio, iš masyvo, medienos drožlių plokščių (MDP) ar prabangiems namams – iš ąžuolo. Taipogi naudojama kokybiška furnitūra, ar, pagal poreikį, slankiojančios sistemos.
 
Nors spintas gaminame individualiai pagal užsakymą, visuomet galime pasiūlyti įsigyti gaminius pigiau. Įsigyjant baldus už didesnę nei 500 eurų sumą, pasiūlysime ypatingas kainas ir akcijas.
 
Vykdydami nestandartinių baldų gamybos veiklą Vilniuje, užsakymus priimame internetu ar telefonu iš bet kurio Lietuvos regiono. Visi parduodami baldai gali būti pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą bei išsiunčiami į užsienį.

KONTAKTAI

Budnikų g. 18, Maišiagala, Vilniaus raj., LT-14243
Tel. +370 608 53905
info@shtorm.lt