SEKCIJOS

Modernios sekcijos šiandien gaminamos visai kitokiais principais negu kad prieš dvidešimt ar daugiau metų. Šiuolaikiniuose butuose šiandien itin vertinamos šviesios erdvės, todėl nenuostabu, kad renovuodami savo būstą žmonės sovietinio tipo sekcijas vis drąsiau keičia subtilesnio dizaino, lengvesnį erdvės pojutį suteikiančiomis sekcijomis ir baldais.
 
Mūsų įmonės specialistai, turėdami didelės darbo su dizaineriais patirties, gali klientui pasiūlyti geriausius sprendimus, padėsiančius išpildyti netradicines ir kūrybiškas idėjas kliento svetainėje. Tiek individualiai gaminamos, tiek parduodamos sekcijos pasižymi patraukliu dizainu ir funkcionalumu, todėl kambaryje akimirksniu sukuriama jauki ir šiuolaikiška atmosfera.
 
Klientui renkantis sekciją svetainei bene svarbiausi kriterijai yra erdvė ir interjero stilius. Didesnėms svetainėms tinka talpesnės ir masyvesnės sekcijos, pagamintos iš natūralaus medžio, pavyzdžiui ąžuolo, o kompaktiškų svetainių interjeras derinamas su nedidelėmis, šviesaus fasado sekcijomis. Taip vizualiai išplečiama ir akcentuojama kambario erdvė bei suteikiama patalpai šviesos ir jaukumo.Visos mūsų gaminamos sekcijos turi integruotas spinteles ir staliukus televizoriui ar namų kino sistemai, o kai kuriose sekcijose įmontuotos vitrinos arba talpios komodos bei spintelės.
 
Sekcijos pagal užsakymą yra gaminamos iš natūralaus medžio, masyvo ar medienos drožlių plokščių. Gaminantis sekcijas pagal užsakymą ar perkant jau pagamintas naujas sekcijas galima rinktis iš plataus fasado atspalvių spektro – nuo šviesaus pieno ąžuolo iki sodraus tamsaus riešuto. Tiek kitų baldų, tiek sekcijų gamybai taikome aukščiausios kokybės medžiagas.
 
Nors sekcijas gaminame indivdualiai pagal užsakymą, visuomet galime pasiūlyti įsigyti gaminių pigiau. Perkant baldų už daugiau kaip 500 eurų pasiūlysime ypatingas kainas ir kitiems baldams. Jei prie išskirtinės sekcijos norite priderinti ir įsigyti minkštų baldų, galime pasiūlyti katalogus su minkštų baldų kolekcijomis. Mūsų partneriai – minkštų baldų gamintojai – užtikrins galimybę nebrangiai išsirinkti kliento svetainėje geriausiai tinkančius baldų modelius.
 
Sekcijų gamyba, kaip ir kitų nestandartinių baldų gamyba, vykdoma Vilniuje, tačiau užsakymus priimame internetu ar telefonu iš bet kurio Lietuvos regiono. Visi parduodami baldai gali būti pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą bei išsiunčiami į užsienį.

KONTAKTAI

Budnikų g. 18, Maišiagala, Vilniaus raj., LT-14243
Tel. +370 608 53905
info@shtorm.lt