PRIEŠKAMBARIO BALDAI

Nestandartinių prieškambario baldų gamyba apima kabyklų, batų dėžių, spintų paltams bei striukėms, prie batų dėžių įmontuojamų suoliukų bei kitų baldų, paprastai naudojamų prieškambaryje, gamybą. Kadangi prieškambaris yra dažniausiai nedidelė patalpa, svarbus nestandartinis baldų išplanavimas. Savaime suprantama prieškambaryje ne tik turi tilpti dėžė batams, vieta atsisėsti, vieta pasikabinti lauko drabužiams, bet ir galimybė apsisukti bent dviems žmonėms, tad į tą kompaktišką erdvę įkomponuoti visus prieškambario baldus – nemenkas iššūkis. Tam reikalingi – nauji, kūrybingi sprendimai. Prieš pradėdami nestandartinių prieškambario baldų gamybą visų pirma įvertiname erdvę, kurioje bus pastatyti baldai. Taipogi įvertiname kliento pageidavimą iš kokios medžiagos jis norėtų baldų – ar iš medžio, ar iš masyvo, ar iš medienos drožlių plokščių (MDP). Jeigu erdvė didesnė, galbūt klientui priimtiniausi – ąžuoliniai baldai. Galiausiai įvertiname kokio stiliaus baldai patraukliausi klientui – modernūs, lakoniški ar klasikiniai. Bet kuriuo atveju, mūsų siūlomi nestandartiniai baldai bus originalūs ir stilingi, kadangi dizainas baldų gamyboje užima tokią pačią svarbią vietą kaip ir kokybė, ilgaamžiškumas bei ekologiškumas. Norint sutaupyti erdvę, siūlome spintas su stumdomomis durimis, o vizualiam erdvės išplėtimui galime rekomenduoti visas spintų duris daryti iš veidrodžių.
 
Žinoma, klientui pageidaujant, galime pasiūlyti ir jau paruoštų prieškambario baldų projektų pavyzdžių katalogus. Kataloguose galima pasirinkti projektą, pagal kurį pagaminsime atitinkamą baldą. Arba galime pagal kliento pageidavimą koreguoti esamą projektą ir pagaminti iš esmės naują produktą, remdamiesi pasirinktu modeliu.
 
Mūsų gaminami lietuviški nestandartiniai baldai nepaisant aukštos kokybės medžiagų ir profesionaliai atliekamo gamybinio darbo, kainuoja tikrai pigiai. Kadangi mūsų įmonėje darbas vykdomas efektyviai, galime įvykdyti pakankamai daug užsakymų, nors ir visi baldai gaminami individualiai. Toks efektyvumas leidžia mums sumažinti galutinę gaminio kainą.
 
Prieškambario baldų gamyba, kaip ir kitų nestandartinių baldų gamyba, vykdoma Vilniuje, tačiau užsakymus priimame internetu ar telefonu iš bet kurio Lietuvos regiono. Visi pagaminti prieškambario baldai gali būti pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą bei išsiunčiami į užsienį.

KONTAKTAI

Budnikų g. 18, Maišiagala, Vilniaus raj., LT-14243
Tel. +370 608 53905
info@shtorm.lt