KOMODOS

Nestandartinių komodų gamyba mūsų įmonėje prasideda nuo kliento poreikių įvertinimo. Viskas priklauso nuo to ar komoda bus naudojama rūbams, ar batams, ar televizoriui pastatyti, ar kitu tikslu. Ar ji skirta svetainei, ar miegamajam. Kiekvienu atveju gali skirtis tiek matmenys, tiek konstrukcija. Erdviuose namuose jos gali būti didelės, masyvios išvaizdos, iš natūralaus medžio. Kompaktiškose erdvėse turėtų būti naudojamos nedidelės, tačiau talpios komodos, dažnai jų gamybai naudojamos medžio drožlių plokštės (MDP). Miegamajame statomų komodų atidarymo mechanizmai turi būti tylūs, kad netrukdytų ramiam miegui. Mūsų pasirinkti gamintojai tiekia tylų uždarymą/atidarymą užtikrinančią furnitūrą. Ir nesvarbu ar tai būtų stalčiai, ar durelės, ar slankiojančios sistemos.

Nors komodas gaminame individualiai pagal užsakymą, visuomet galime pasiūlyti įsigyti gaminius pigiau. Įsigyjant baldus už didesnę nei 500 eurų sumą, pasiūlysime ypatingas kainas ir akcijas.

Komodų gamyba, kaip ir kitų nestandartinių baldų gamyba, vykdoma Vilniuje, tačiau užsakymus priimame internetu ar telefonu iš bet kurio Lietuvos regiono. Visi parduodami baldai gali būti pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą bei išsiunčiami į užsienį.


KONTAKTAI

Budnikų g. 18, Maišiagala, Vilniaus raj., LT-14243
Tel. +370 608 53905
info@shtorm.lt