KAMBARIO BALDAI

Kambario baldų gamyba apima spintų, lentynų, sekcijų, komodų,  stalų, vitrinų, indaujų ir kitos paskirties baldų kambariams projektavimą ir gamybą. Pagal užsakymą gaminami kambario baldai gali būti pritaikomi pagal kliento būsto erdvių specifiką. Kompaktiškiems butams galime pasiūlyti viduje daug talpinančius, tačiau kambarių vizualiai nesumažinsiančius nestandartinius baldus iš MDP. Vizualiam erdvės išplėtimui siūlome naudoti šviesių tonų baldų plokštes, kur galima – panaudojame veidrodžius. Tuo tarpu klientai, kurie gali džiaugtis erdviais butais ar nuosavais namais dažniausiai renkasi didesnių gabaritų, natūralaus medžio, medžio masyvo baldus. Kambario baldų spalvos gali būti ir šviesesnės ir visai tamsaus medžio spalvos, kadangi turimas didelis plotas neriboja ir pasirinkimo galimybių. Mūsų įmonė, užsiimdama nestandartinių kambario baldų gamyba, didelį dėmesį skiria ir medžiagų kokybei bei ekologijai. Tad kliento kambariuose sumontuoti mūsų gamybos baldai bus ilgaamžiški, nekenksmingi aplinkai ir atitinkantys saugumo reikalavimus.
 
Nors ir kambario baldus gaminame individualiai pagal užsakymą, visuomet galime pasiūlyti įsigyti gaminius pigiau. Šiuo metu klientams, perkantiems už daugiau nei 500 eurų sumą ir pilnai atsiskaitantiems iškart, taikoma akcija, kuri leidžia sutaupyti iki 10 procentų visos sumos.
 
Vykdydami kambario baldų gamybos veiklą Vilniuje, užsakymus priimame iš bet kurio Lietuvos regiono. Visi kambario baldai gali būti pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą bei išsiunčiami į užsienį.

KONTAKTAI

Budnikų g. 18, Maišiagala, Vilniaus raj., LT-14243
Tel. +370 608 53905
info@shtorm.lt