Baldų komplektai

Mūsų įmonė gamina pilną baldų asortimentą, todėl galime pasiūlyti baldų komplektus, kurie apima miegamojo baldų komplektą, virtuvės baldų komplektą, vaikų kambario baldų komplektą, svetainės baldų komplektą, biuro baldų komplektą, prieškambario baldų komplektą, vonios kambario baldų komplektą. Užsisakydami baldus viso būsto apstatymui išvengsite vėlesnio baldų stilistinio derinimo. Apsisprendus dėl vieningo baldų dizaino, visus namus galima apstatyti tarpusavyje derančiais baldais. Lygiai taip pat galima žaisti su įvairiais stiliais. Pavyzdžiui, virtuvė, svetainė ir miegamasis gali būti modernaus stiliaus, o darbo kabinetas – klasikinio stiliaus, su masyviais ąžuoliniais baldais. Arba – virtuvės baldai gali būti vintažinio, provanso stiliaus, o vaikų kambario baldai – šiuolaikiški, atitinkantys šiandienos baldų dizaino tendencijas. Netgi ir tame pačiame kambaryje, pasirinkus eklektiką, galima skoningai suderinti įvairių stilių baldus – minkšti baldai gali būti modernūs bei lakoniški, neišsiskiriantys iš aplinkos, o sekcijos – iš ąžuolo ar medžio masyvo, atkreipiančios žvilgsnį. Arba priešingai – minkšti baldai gali būti klasikiniai, panašūs į antikvarą, o, pavyzdžiui, kavos staliukas lyg iš ateities. Kliento laisvė rinktis, o mūsų pareiga – tiksliai bei laiku įvykdyti pageidavimus.
 
Įsigyjant baldų komplektus visada taikoma akcija ir baldų kainos tokiu atveju būna gerokai mažesnės nei perkant kiekvieną baldą atskirai.
 
Nestandartinių baldų gamyba vykdoma Vilniuje, tačiau užsakymus priimame internetu ar telefonu iš bet kurio Lietuvos regiono. Visi pagaminti baldai gali būti pristatyti į bet kurią Lietuvos vietovę ar išsiunčiami į užsienį.

KONTAKTAI

Budnikų g. 18, Maišiagala, Vilniaus raj., LT-14243
Tel. +370 608 53905
info@shtorm.lt